FORUM
Rekuperacja czy ktoś może robił samodzielnie?
Rekuperacja czy ktoś może robił samodzielnie?
Rekuperacja
Hej
Czy ktos rozkładał rekuperacje samemu? Czy jest trudno, czy są jakieś poradniki?
Z jakiej strony najlepiej wziac projekt?
Gdzie najlepiej kupic?
Hej
Czy ktos rozkładał rekuperacje samemu? Czy jest trudno, czy są jakieś poradniki?
Z jakiej strony najlepiej wziac projekt?
Gdzie najlepiej kupic?
Re: Rekuperacja czy ktoś może robił samodzielnie?
Zakładała firma , ale się przyglądałem, ogólnie myślałem że to trudne jednak jak zauważyłem, można samemu sobie z tym poradzić
Jeśli nie chcesz samodzielnie zakładać, polecam kontakt z nimi:
https://aquaex.pl/
Na miejscu mają doświadczenie, powinni Ci założyć rekuperację.
Jeśli nie chcesz samodzielnie zakładać, polecam kontakt z nimi:
https://aquaex.pl/
Na miejscu mają doświadczenie, powinni Ci założyć rekuperację.




