Rekuperacja czy ktoś może robił samodzielnie?

kajman
Posty: 128
Rejestracja: wtorek 20 paź 2015, 20:58

Rekuperacja czy ktoś może robił samodzielnie?

Post autor: kajman »

Rekuperacja
Hej
Czy ktos rozkładał rekuperacje samemu? Czy jest trudno, czy są jakieś poradniki?
Z jakiej strony najlepiej wziac projekt?
Gdzie najlepiej kupic?
nikolas
Posty: 110
Rejestracja: czwartek 26 sty 2017, 08:42

Re: Rekuperacja czy ktoś może robił samodzielnie?

Post autor: nikolas »

Zakładała firma , ale się przyglądałem, ogólnie myślałem że to trudne jednak jak zauważyłem, można samemu sobie z tym poradzić
Jeśli nie chcesz samodzielnie zakładać, polecam kontakt z nimi:
https://aquaex.pl/
Na miejscu mają doświadczenie, powinni Ci założyć rekuperację.
ODPOWIEDZ