FORUM
Wynajem długoterminowy samochodu Co sądzicie?
Wynajem długoterminowy samochodu Co sądzicie?
Wynajem długoterminowy samochodu Jakie doświadczenia? Ogólnie przeglądałem sobie kilka ofert i niektóre są dość korzystne. Oferta wychodzi korzystniej od leasingu. Ale wiadomo, ze opinie są czasami różne.
Re: Wynajem długoterminowy samochodu Co sądzicie?
Nie wiem czy patrzyłeś ale zerknij sobie do Masterlease. Mają spory wybór aut w wynajmie, z różnych klas. Wygodą w wynajmie jest fakt,z e praktycznie od razu można oddać auto i wziąć nowsze. Współpraca powinna być bezproblemowa. Jakiekolwiek zastrzeżenia da się tam rozwiązać telefonicznie w ciągu 1-2 dni.
Re: Wynajem długoterminowy samochodu Co sądzicie?
A jak wyglada sytuacja w przypadku szkody?
Re: Wynajem długoterminowy samochodu Co sądzicie?
Podobnie w przypadku szkód likwidowanych zarówno z AC i OC (rata samochodu w wynajmie obejmuje oba typy ubezpieczeń). Samochody trafiają do serwisu o własnych siłach lub na lawetach. Dostaniesz prawdopodobnie auto zastępcze i oddasz jak odbierzesz swój. Tak samo w przypadku awarii. Ogólnie polecam jeśli ktoś chce mieć niska ratę i absolutnie święty spokój.




