Strona 9 z 80

: niedziela 24 paź 2010, 14:10
autor: Henryk
zboze w dol LUBUSKIE jecz.460pl pszenzyto tak samo zdowozem/

: niedziela 31 paź 2010, 15:13
autor: Rolnik1257
Henryk pisze:zboze w dol LUBUSKIE jecz.460pl pszenzyto tak samo zdowozem/

Henryk dałbyś mi namiar na jakieś zboże w twojej okolicy bardzo bym prosił

: niedziela 31 paź 2010, 21:02
autor: beniu33
Chcesz gnać przez całš Polske po zboże?

ceny skup zbuz

: niedziela 31 paź 2010, 21:17
autor: agrorolnik
spszedałem pszenice paszowa 850 plus wat

: niedziela 31 paź 2010, 21:42
autor: Bobo
Pszenżyto 620zł/t z dowozem do domu..

: niedziela 31 paź 2010, 22:30
autor: Blazej
U mnie w regjonie pszenica od 700 do 900 zł tona

: niedziela 31 paź 2010, 22:43
autor: maciek*
Kalinowski za pszenice elitarna placi 800 zł

: poniedziałek 08 lis 2010, 22:51
autor: roki
Witam! jak kształtują się ceny pszenicy :?: czy cena 650 brutto jest do przyjęcia :?: na giełdzie drozeje :)

: wtorek 09 lis 2010, 00:44
autor: read
a kupujesz czy sprzedajesz?

: środa 10 lis 2010, 14:39
autor: roki
sprzedaje :lol:

: środa 10 lis 2010, 15:27
autor: read
roki pisze:sprzedaje :lol:
a starczy ci na nawóz?

: środa 10 lis 2010, 18:02
autor: Blazej
coś tanio chcesz ale to twoja sprawa

: środa 10 lis 2010, 18:31
autor: Grześ1234
no nie wiem czy tak tanio...

: środa 10 lis 2010, 18:32
autor: arek
normalnie chce

: środa 10 lis 2010, 21:30
autor: Zikon
silomix miechow 750 plus vat.

: środa 10 lis 2010, 22:34
autor: Blazej
pisałem już wcześniej ile u mnie w regjonie kosztuje pszenica dla przypomnienia 700-900 zł tona tak ze jak dla mnie to tanio :wink:

: piątek 12 lis 2010, 21:49
autor: 1258hubert
witam a nik z wasz nie orietuje sie jaka jest cena gryki ??

: sobota 11 gru 2010, 15:06
autor: maciek*
Kupie zboze opalowe !!!!!! do 400 zł /t

: niedziela 12 gru 2010, 10:06
autor: lukas1982
Kupię zboże opałowe nie zawilgocone i nie skażone myko. Cena 450 zł/tona :lol:

: niedziela 12 gru 2010, 16:34
autor: arek
sprzedam zboże porośnięte zaatakowane przez pleśń i inne grzyby ilości cało samochodowe po 700 zeta za tone aby była jasność

: niedziela 12 gru 2010, 17:13
autor: Peron
Ale wspaniała zabawa... No to ja sprzedam tuczniki, ilości całosamochodowe, zdrowe, piękne, po kosztach produkcji, po 4.5 zł plus vat. Kupi ktoś?

: niedziela 12 gru 2010, 17:34
autor: maciek*
Arek smacznego dla twoich swinek :P

: niedziela 12 gru 2010, 18:28
autor: arek
MACIEK ja sprzedaje a nie kupuje a PERON obyś się nie zdziwił jak w nadchodzącym tygodniu taka cenę tobie zaoferują zwłaszcza za całe auto to nawet nawet realna cena

: niedziela 12 gru 2010, 18:40
autor: baraki
Zgadza się arek, ja mam na przyszły tydzień partię i już całkiem ciekawe oferty dostałem!

: niedziela 12 gru 2010, 19:02
autor: Peron
Taka cena to bardziej na koniec stycznia by mi odpowiadała, bo teraz to akurat nie mam wiele :D A w styczniu będzie placz i zgrzytanie zębów!!!

: niedziela 12 gru 2010, 19:44
autor: marek mokwa
witaj do mnie przezsyła co jakis czas makler giełdowy sms z cenami ostatnio pisał że zborze po nowym roku stanieje

: niedziela 12 gru 2010, 20:39
autor: maciek*
ale ja z tym zbzoem opalowym nie zartuje

: niedziela 12 gru 2010, 22:08
autor: Bobo
Dopłaty się skończą i czas będzie zboże sprzedawać...

: niedziela 12 gru 2010, 22:53
autor: arek
MACIEK my tez nie żartujemy hihihi

: środa 15 gru 2010, 09:53
autor: cichykrotoski
Po ile kupujecie do swoich blondynek pszenżyto, jęczmień?
mam przestuj w produkcji bo nie dokońca jestem przekonany czy po wpuszczeniu prosiaka i kupnie zboża wyjde na swoje, jesli wogóle to zboze uda się kupić

: środa 15 gru 2010, 10:36
autor: baraki
"baba z wozu koniom lżej"

: wtorek 21 gru 2010, 18:27
autor: niecew8
jęczmien po 900zł pszenżyto 800 a tucznik 4.5 zł/kg żywa bez potrąceń

: wtorek 21 gru 2010, 19:16
autor: loyer
Dziś kupione:
10 t pszenżyta 600 zł/t :D
5 t jęczmienia 600 zł/t :D
7 t otręba żytnia 520 zł/t :x

Dodam że mój transport ok 10 km.
Ogólnie udane zakupy :idea:

: wtorek 21 gru 2010, 22:13
autor: robak
czy zamiast tych otrąb nie lepiej byłoby kupić owies . oferty po 450 widziałem.

: czwartek 23 gru 2010, 19:48
autor: Zikon
Dziś przejeżdżałem koło skupu pszenica paszowa 770zł.

: czwartek 23 gru 2010, 21:35
autor: niecew8
ceny są zboża brak,na targowiskach;S.Sącz,Zakliczyn,NSącz,Grybów,cena1000 i wyżej

: czwartek 23 gru 2010, 22:31
autor: loyer
robak pisze:czy zamiast tych otrąb nie lepiej byłoby kupić owies . oferty po 450 widziałem.
może i lepiej przy tej cenie. ale to pierwsza dostawa w takiej cenie, poprzednia była po 390 pod koniec listopada.

: piątek 24 gru 2010, 10:40
autor: pysiek99
loyer pisze: 7 t otręba żytnia 520 zł/t :x

ja ostatnio kupilem tone platkow zytnich tzn takie cosik co wrzucaja np do musli z zyta konsumpcyjnego po ok 530zł/t a otreby nie maja startu do tego...

: piątek 24 gru 2010, 13:23
autor: PO-pulista
Te plewy które mają wątpliwą wartość pokarmową są w stosunku do zboża w super cenie. Chyba dla tego iż nie sprzedaje ich rolnik.Przedstawiciel Sano wmawiał mi iż na zachodzie Europy odchodzą całkowicie od skarmiania trzodą otrąb. Podobno wykryli w tym produkcie ubocznym trujące związki, toksyny czy coś tam. Wszystko idzie na opał w palet. Ja tam nie byłem więc głowy za to nie dam, ale za taką cenę to ja już plew nie kupie, wole dołożyć i mam zboże.

: piątek 24 gru 2010, 19:28
autor: loyer
Ja kupiłem ale nie wiedziałem jaka cena, zamówiłem u stałego dostawcy a tu taka cena... wkurzyłem się ale byłem troszkę pod ścianą bo święta i było by ciężko już coś dostać na szybko. Jeszcze nie miałem styczności z tymi płatkami Pysiek więc nie wypowiem się w tej kwestii. Pozdr.

P.S.
Dziś kupione 10 t pszenżyta po 590 zł\t

: wtorek 28 gru 2010, 16:12
autor: pysiek99
Witam


W jakich cenach jest u Was mieszanka?

: wtorek 28 gru 2010, 22:04
autor: Muchozolali
gorzelnia pszenzyto 650 plus wat
szamotuły 630 plus wat plus parametry

wywoza ci co musza
kazdy teraz czeka na odwilż
i cena zjedzie ok 150 zł na tonie

poz

: wtorek 28 gru 2010, 23:49
autor: arek
a u nas lokalna paszarnia 740 plus vat pszenica
700 plus vat pszenzyto

: środa 29 gru 2010, 00:51
autor: jaqbn
Szamotuły : pszenżyto 680 + vat ; jęczmień 700 + vat

: środa 29 gru 2010, 17:43
autor: ziutek
kupilem przezyto po 400zl ale ubiegloroczne

: środa 29 gru 2010, 19:33
autor: niecew8
grower;1120 brutto

: środa 29 gru 2010, 22:34
autor: pysiek99
ja dzis kupilem pszenżyto po 600zł/t

jutro zaś jade po mieszanke(w 85% owies) dosc "chuda" po 300zł/t

: czwartek 30 gru 2010, 00:37
autor: robak
też mi chuda za te pieniądze ciężko będze sam owies kupić.
Ja się wybieram po mieszankę 60 % owsa 550

: czwartek 30 gru 2010, 00:49
autor: maciek*
za 300 zł to biore odrazu cala wanienke owsa

: czwartek 30 gru 2010, 00:53
autor: robak
Panowie
Żyto po 600 czy pszenżyto 700 co się bardzeij opłaca???