
Last seen: 2014-01-25 22:02
Panie Klaudiuszu nie wierze że nie zagląda Pan na forum także może kilka słów...............o płatnościach
Tzn ile płaci pini trochę naczekać to ile 21 czy 28 dni?
Członkowie komisji zarządzających funduszy promocji produktów rolno-spożywczych II. Fundusz Promocji Mięsa Wieprzowego Członkowie komisji reprezent...
28kg 220zl jak T chcesz na tym zarobić???
Zapytajcie kierowców za jakie usługi nie jest zapłacone!!!
Państwo Polskie nadaje sie tylko do wspierania niskotowarowych którzy kombinują faktury jak zbliza sie okres rozliczania z ARIMR, w moim terenie jest ...
Jurek babcia ci z renty dokłada za 70zł to lepiej nająć się do pracy niż prosiaka wyhodować p.s przez takich mamutów co za 70zł sprzedają prosiaki...
na fermach koszt pracownika na jedno wyprodukowane prosię jest mniejszy niz w nie jednym gospodartwie chłopskim na 600loch wystarczy 3-4ludzi
a corvin nie ma moze dzieci na studiach ale ma pracowników, moze jakies kredyty i nie musi wcale zarabiac bo 120zł za 26kg to ile wg was jest to poniz...
Jurek wydaje mi się że specjalnie próbujesz wywoływac panike z taką ceną p.s może Cie to podnieca?
ja siałem 340 roślin pszenżyta grenado w zeszłym roku pózną jesienią nie wyglądało za ciekawie "ziemię było widać" ale plon super w tym ...
4,55 +6% vat= 4,82 cena jak najbardziej osiągalna na ten tydzień
populista co ty pierd.......
pewnie będziecie wozić do Pini?
myslisz ze inni lepsi?
ile kosztuje gleptiosil za 100ml ?
piszcie netto czy brutto bo przy 6%vacie to spora róznica
Barak monsanto Cię zniszczy Kiedyś w necie czytałem jak amerykańscy farmerzy nie chcą siać ich GMO kukurydzy i dziwnym sposobem na ich polach znaj...
miotła w jarych rosnie jak uprawia się "na mokro"
ale też wielka cena u nas posrednicy płaca wiecej nawet jak masz 2sztuki
jakie straty 5,5 tony pszenicy *460+vat +dopłaty odjąć podatek dochodu wyjdzie z 1300-1600zł masz 100 ha masz 130 tys zysku proste wszysscy by chcie...
lepiej chyba dac sobie juz spokój bo tak pozny oprysk może juz kłosom zaszkodzic zeby czasem nie były puste
to skąd ta cena 5,9 za E w robakowie?
16 mln to chyba za mało za taki zakład
nie jest tak że zeby zakład komus zapłacił 4,3 to drugiemu musi dac 3,8 i srednia jest 4,05
tylko jesli pini kupuje na wage zywa to liczona jest waga z gospodarstwa czy w rzezni jesli ktos wazy w gospodarstwie to jaka jest róznca na wadze pom...
jeszczec jedno ceny netto czy brutto?