Strona 1 z 2
KUPIĘ JĘCZMIEŃ
: piątek 15 maja 2009, 14:19
autor: beniu33
KUPIĘ JĘCZMIEŃ PASZOWY-najlepiej z zachodniej Wielkopolski
: piątek 15 maja 2009, 16:13
autor: maciek*
nie zebym mial w ofercie ale z czystej ciekawosci pytam ile teraz kosztuje jeczmien ????
: piątek 15 maja 2009, 21:24
autor: Don
ok 450, pszenyto mi dzis przywiezli po 410
: sobota 16 maja 2009, 09:34
autor: gratka
don to skad brałęs ze masz takie ceny? i ile ton musiales wziąść
: niedziela 17 maja 2009, 08:31
autor: MAREK1977
Po 500zł jęczmień mogę ci sprzedać około 20t.
: niedziela 17 maja 2009, 10:16
autor: baraki
Właśnie kupiłem 15 ton jęczmienia w cenie 450brutto.
: niedziela 17 maja 2009, 11:13
autor: Bobo
Jęczmien 430 brutto odbiór włany, pszenica 450 brutto odbiór własny i pszenżyto z mała zawartością żyta 350brutto.
: niedziela 17 maja 2009, 12:02
autor: arek
a jakie ceny po zniwach przewidujecie bo moze warto teraz zrobic zakupy zboza za tak niskie ceny
: niedziela 17 maja 2009, 12:13
autor: wilkkr
tez kupie jeczmien okolice Debicy
: niedziela 17 maja 2009, 13:21
autor: baraki
A czy sa jakies przesłanki które pozwalały by sadzic o pozniwnej podwyżce? Żniwa = większa podaż ----->spadek cen.
Niska opłacalność produkcji mleka przyczyni sie do zmniejszenia zapotrzebowania tej branży na zboże, inny aspekt kryzysu w mleczarstwie to przestawienie powierzchni produkujacych pasze dla bydła na produkcje zbóż.
Nie nalezy tez zapominać o niedawnych likwidacjach w przemyśle cukrowniczym co pociąga za sobą ograniczenie areału uprawy buraka który z pewnością zastąpia w znacznej części zboża (a na buraczanych polach raczej nie spodziewam sie niskich plonów).
: niedziela 17 maja 2009, 13:29
autor: Bobo
na rzapaku i kukurydzy tez sie ludzie przejechali troszkę... a i deszcze ostatnimi czasy popadało.
: niedziela 17 maja 2009, 15:12
autor: read
baraki pisze:A czy sa jakies przesłanki które pozwalały by sadzic o pozniwnej podwyżce? Żniwa = większa podaż ----->spadek cen.
Niska opłacalność produkcji mleka przyczyni sie do zmniejszenia zapotrzebowania tej branży na zboże, inny aspekt kryzysu w mleczarstwie to przestawienie powierzchni produkujacych pasze dla bydła na produkcje zbóż.
Nie nalezy tez zapominać o niedawnych likwidacjach w przemyśle cukrowniczym co pociąga za sobą ograniczenie areału uprawy buraka który z pewnością zastąpia w znacznej części zboża (a na buraczanych polach raczej nie spodziewam sie niskich plonów).
oto kolejne niedobre przesłanki
mocno ograniczona produkcja trzody
spowadzono ok. 2mln zboża z Ukrainy
i widzę to tak że zboża paszowego będzie pod dostatkiem
nadto mówi się o deflacji - nawozy już tanieją
a dla mnie wszystko jedno jak będzie
wiem że świnia ciągle nie będzie po 4,8- 5,2 - jak mówią natura nieznosi pustki
: poniedziałek 18 maja 2009, 20:15
autor: beniu33
Bobo-podaj namiary na siebie,odbierz prywatnš wiadomoć
: poniedziałek 18 maja 2009, 20:24
autor: Bobo
Małe nie porozumienie, nie prowadze sprzedaży zboża tylko po tyle kupuje..

: poniedziałek 18 maja 2009, 21:39
autor: read
Bobo pisze:Małe nie porozumienie, nie prowadze sprzedaży zboża tylko po tyle kupuje..

to podaj choć z jakiego woj. masz takie ceny
: poniedziałek 18 maja 2009, 22:23
autor: Muchozolali
kupie zboze niezaleznie jakie 280zł
parametry zgodne z PN[/list]
: wtorek 19 maja 2009, 12:12
autor: Bobo
Jest to województwo lubelskie.
: wtorek 19 maja 2009, 21:09
autor: rej
Muchozolali pisze:kupie zboze niezaleznie jakie 280zł
parametry zgodne z PN[/list]
w takiej cenie to lepiej to zboze w piecu spalic
zamiast wegla
ta cena jest chora
POZDRAWIAM trzezwo myslacych.
: wtorek 19 maja 2009, 21:22
autor: tomek majos
panowie sie o zboże przepychają a ja lada dzień pyrki jadę kopac :D
: środa 20 maja 2009, 17:37
autor: PO-pulista
Muchozolali pisze:kupie zboze niezaleznie jakie 280zł
parametry zgodne z PN[/list]
Kupie tuczniki klasa E cena 2 50 zł + bat na cwaniaków.
W klasie S dopłata 10gr.
Naiwni mile widziani.
: środa 20 maja 2009, 20:36
autor: MAREK1977
Muchozolali pisze:kupie zboze niezaleznie jakie 280zł
parametry zgodne z PN[/list]
Bo

to jest cena za 500kg!
: środa 20 maja 2009, 21:27
autor: Muchozolali
PO-pulista pisze:Muchozolali pisze:kupie zboze niezaleznie jakie 280zł
parametry zgodne z PN[/list]
Kupie tuczniki klasa E cena 2 50 zł + bat na cwaniaków.
W klasie S dopłata 10gr.
Naiwni mile widziani.
Kupie tuczniki klasa E cena 2x50 zł + bat na cwaniaków.
W klasie S dopłata 10gr.
to jest cena jeszcze aktualna
pozniwach bede prowadzil skup po 200zł
: środa 20 maja 2009, 22:40
autor: baraki
Muchozolali! Znowu piszesz na forum po pijaku!
: czwartek 21 maja 2009, 08:50
autor: PO-pulista
Muchozolali pisze:PO-pulista pisze:Muchozolali pisze:kupie zboze niezaleznie jakie 280zł
parametry zgodne z PN[/list]
Kupie tuczniki klasa E cena 2 50 zł + bat na cwaniaków.
W klasie S dopłata 10gr.
Naiwni mile widziani.
Kupie tuczniki klasa E cena 2x50 zł + bat na cwaniaków.
W klasie S dopłata 10gr.
to jest cena jeszcze aktualna
pozniwach bede prowadzil skup po 200zł
To ja cię przebije i dam 250 zł w dodatku bez PN z przeznaczeniem na opał i tak nic nie kupisz w tej cenie.
: czwartek 21 maja 2009, 10:07
autor: Muchozolali
to jest ostatnia wypowiedz w tym temacie do czasu zniw w pełni.
wtedy zobaczymy.
pozdro
: piątek 22 maja 2009, 00:14
autor: arti
muchozol ja nie panimajet\
u nas zboża słabe dziwne ale najgorsze są zimowe u mnie w okolicy tylko 10% zastosowało nawożenie wieloskładnikowe i to widać
ja sam kupuje i myśle że ceny mogą trochę się ruszyć do góry tzn ok 500-600
: środa 15 gru 2010, 20:50
autor: koksiarz1990
Jestem zainteresowany kupnem jęczmienia pszenżyta mięszanki. ok.piotrkowa trybunalskiego
: środa 15 gru 2010, 22:42
autor: sentimo
Na tym forum to większość jest zainteresowana zakupem zboża. Trzeba się ogłaszać na jakimś forum zbożowym.
: środa 15 gru 2010, 22:45
autor: arek
mój sąsiad ma z 25 ton jęczmienia jarego 630 plus vat plus transport i masz jęczmień w gospodarstwie
: poniedziałek 20 gru 2010, 19:29
autor: moro5
Muchozolali pisze:PO-pulista pisze:Muchozolali pisze:kupie zboze niezaleznie jakie 280zł
parametry zgodne z PN[/list]
...
to jest cena jeszcze aktualna
pozniwach bede prowadzil skup po 200zł
Muchozol sprzedam ci zboże, niezależnie jakie, cena 800-900 zł/t.
To jest cena jeszcze aktualna, po nowym roku będe sprzedawał po 1000 zł..
: poniedziałek 20 gru 2010, 19:53
autor: Muchozolali
ale to jest oferta z 2009r
a 900zł ma gotową pasze 18%
poz
: poniedziałek 20 gru 2010, 20:42
autor: baraki
Chciałeś powiedzieć "miałem gotową paszę" - sa juz nowe ceny

: poniedziałek 20 gru 2010, 21:51
autor: robert0169
po nowym roku to będziesz prosił żeby ktoś kupił
: wtorek 21 gru 2010, 18:10
autor: niecew8
Kupie jęcznień 850 zł/t
: wtorek 21 gru 2010, 19:25
autor: lukas1982
niecew8 pisze:Kupie jęcznień 850 zł/t
Po aktualizacji cenowej
Grower ilości samochodowe 930netto 16%B.O 0,94liz
Finiszer 890 netto 15,2%B.O 0,84liz
Także jęczmień po 850 chyba z innego świata
Na rolpetrol jest po 710, z dowozem załatwisz za 740
: wtorek 21 gru 2010, 19:31
autor: maciek*
ktos tu sieje dzwina propagande
: wtorek 21 gru 2010, 20:29
autor: baraki
niecew8 dostarczę ci każda ilość w dowolne miejsce za tą cene (tylko jeden warunek: gotówka albo przedpłata)
Jeśli jestes zainteresowany czekam na prywatna wiadomość.
: wtorek 21 gru 2010, 20:46
autor: brzydal
to ja sprzedam po 840

: wtorek 21 gru 2010, 20:53
autor: baraki
Nie psuj rynku brzydal ty łobuzie jeden
To mój klijent i to ja mu sprzedam! Tylko coś sie nie odzywa...

: wtorek 21 gru 2010, 21:00
autor: arek
okaże się ze cyferki nie tak się ułożyły ze to miało być 480 zeta
: wtorek 21 gru 2010, 21:00
autor: arek
tez mam chrapkę na taka cenę ale baraki był pierwszy
: wtorek 21 gru 2010, 21:05
autor: baraki
No ja bardzo liczę na ten biznes arku bo mam spory deficyt budżetowy.
: wtorek 21 gru 2010, 21:05
autor: janek
niecew8 pisze:Kupie jęcznień 850 zł/t
witam chyba kolega sobie jaja robi

tuczniki sprzedaje po4,5 bez p
otraceń no i dużo daje za jęczień pisz to ci sprzedam każdą ilość w tej cenie
: wtorek 21 gru 2010, 21:11
autor: janek
w innym poście niecew8 daje juz 880

: wtorek 21 gru 2010, 21:28
autor: Blazej
poczekajcie jeszcze troche może da 900

: środa 22 gru 2010, 17:16
autor: niecew8
w innym poście nie dawałem po 880 ale u nas w okolicy (N.Sącza najtańszy jęczmień to 875zł/t i to odsiew z centrali nasiennej)
oferta aktualna kto złoży najlepszą propozycję chętnie rozważę ,z dostawą w okolice N.Sącz 25T.
oto niektóre ceny
otręby jęczmienne 800zł brak
pszenica 900-1000zł
grower 1100 brak
finiszer 1000 brak
w gospodarstwach kończą się własne pasze i zaczyna się nerwówka,może i związane jest to z pogodą zobaczymy.
W grudniu sprzedałem 45 tuczników po 4,5
i to była niska cena inni nawet po 5 zeta,oczywiście większośc poszło na Słowację więc jak ktoś mi przywiezie poniżej 800zł będę zadowolony.
Płatnośc gotówką
: środa 22 gru 2010, 22:00
autor: niecew8
czekam na ofertę jakoś nie widzę chętnych do sprzedaży ,a podobno sieje propagandę.
Czyżby cena nie odpowiadała???
: środa 22 gru 2010, 22:05
autor: arek
nicew8 piszesz ze u was jęczmień po 880 i jeszcze brak a kupić chcesz poniżej 800 i to z transportem cholera wie gdzie to twoje piz........jewo jest dasz 880 z transportem to łódkę całą podeśle oczywiście plus vat i przedpłata na konto no chyba ze baraki reflektuje to się nie wpierdzielam
: środa 22 gru 2010, 22:24
autor: niecew8
powiedziałem po850 za tonę z transportem,880za pszenicę a wy już cenę podnosicie
: środa 22 gru 2010, 22:27
autor: arek
to to chyba ty pisałeś (N.Sącza najtańszy jęczmień to 875zł/t i to odsiew z centrali nasiennej) ,,